O IMMOCENTRU

IMMOCENTRUM™ je ojedinělý projekt, který vypracovala společnost IMMOLIA s.r.o. jako dvou další obchodní značku. IMMOCENTRUM™ je sepecializovaným technicko poradenským centrem společnosti v oblasti nemovitostí , jehož hlavním cílem je pomáhat svým zákazníkům s efektivním nabýváním, provozováním a užíváním všech typů nemovitostí. Zejména diagnostikovat závady a nedostatky při nabývání a provozování nemovitostí a to zejména se zaměřením na obory technické,ekonomické a právní.

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Pracovní tým společnosti tvoří odborníci s mnohaletými zkušenostmi v oborech stavebnictví, ekonomie, práva, realitního trhu a interiérové architektury, kteří absolvovali řadu univerzit a odborných školení u nás i v zahraničí.
Certifikaci náš tým získal například v oborech oceňování společností, oceňování nemovitostí,příprava  technické dokumentace, měření a diagnostika termokamerou a mnoho dalších, do budoucna pro Vás připravíme samostatnou sekci na našich webových stránkách, kde bude možno nahlížet do certifikací našich pracovníků v oblasti diagnostiky nemovitostí.
Náš pracovní tým  má reference z realizace dveloperských projektů, prodeje a pronájmu nemovitostí, inženýringu ve stavebnictví, technickým dozorem, zastupování před katastrálním úřadem, pozemkovým fondem , stavebním úřadem. atd.

Cílem společnosti je pro klienty zpracovávat  posudky,analýzy a právně ekonomické opatření, tak aby byl klient spokojen a začal, na základě našich doporučení, svou nemovitost provozovat  efektivně.

Proto je Motto naší společnosti „ REALITY EFEKTIVNĚ“